REKRUTACJA TRWA!

Informujemy, że nabór do Szkół Akademickiego Centrum Kształcenia przy PUZ im. Ignacego Mościckiego w Mławie na rok szkolny 2020/2021 nadal trwa. Zachęcamy do wysyłania zgłoszeń przez nasz stronę lub droga e-mailową.

Pan Andrzej Lampkowski został wyróżniony medalem przez jednostkę wojskową w Przasnyszu. Odznaczenie przyznane zostało względu na prowadzoną akcję DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI (akcja FUNDACJI MŁODZIEŻOWEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI), której koordynatorem jest Pan Lampkowski. Dzień przedsiębiorczości prowadzony jest w AKADEMICKIM CENTRUM KSZTAŁCENIA już od 2013 roku, nasza szkoła jest prekursorem tej akcji w rejonie. Uczniowie dzięki takim działaniom maja okazję zapoznać się z profesjami jakie chcieliby wykonywać w dorosłym życiu.