REKRUTACJA TRWA!

Informujemy, że nabór do Szkół Akademickiego Centrum Kształcenia przy PUZ im. Ignacego Mościckiego w Mławie na rok szkolny 2020/2021 nadal trwa. Zachęcamy do wysyłania zgłoszeń przez nasz stronę lub droga e-mailową.

Po ślubowaniu uczniowie pozostałych klas odebrali wyższe stopniem naramienniki, odzwierciedlające odpowiednio przynależność do drugiej i trzeciej klasy.

W uroczystości uczestniczyła cała społeczność szkolna, rodzice oraz goście: I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Mławie kom. Krzysztof Hincman, Rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Mławie Anna Pawłowska, podpułkownik Wojska Polskiego Dariusz Kosakowski, Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie doc. dr Leszek Zygner.

Każdy uczeń wspomina ten dzień, jako wyjątkowy.